Doprava a platba

Doprava:

Pro objednávky v hodnotě do 2000,- Kč včetně DPH máme dopravu podle zvoleného dopracvce. Při objednávce nad 2000,- včetně DPH Vám libovolný nákup zašleme po celé ČR ZDARMA a to službou messenger.

logo_messenger110x34

Pro dopravu mimo Prahu používáme kurýrní službu Messenger. Zboží doručují do druhého pracovního dne, obvykle v odpoledních hodinách. Vždy budete ale dopředu informováni sms zprávou. Doručení do druhého pracovního dne se vztahuje na objednávky učiněné do 14:00 předchozího dne.

Další možností je doprava pomocí třetí strany Zásilkovnou, kdy si sami vyberete lokalitu výběru zboží. I zde je možné platit na dobírku. Objednávky lze však dělat maximálně do 5 kg, což jsou zhruba 3 lahve vína, nebo 2-3 lahve šumivého vína (tlustší sklo - těžší lahev) v závislosti na hmotnosti lahve.

Zasilkovna_logo_WEB_nove110

Dopravu v Praze si obvykle děláme sami, protože s Vámi chceme mít co nejužší kontakt. Nebo je možné si objednávku osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně na Letné.

Možnosti platby:

V kamenné prodejně na Letné je možné platit hotově i platební kartou.

Při doručování kurýrní službou je možno platit převodem dopředu, nebo hotově či kartou, tzv. na dobírku. Rozvoz v Praze je možné platit hotově nebo převodem.

Platební brána ThePay pro internetové platby je již zprovozněna pro rychlé platby převodem včetně možnosti pro platbu kartou.

Pokud preferujete platbu převodem, platbu proveďte na účet číslo: 107-8560690237/0100 jako VS udávejte číslo objednávky.