Doprava a platba

Doprava:

Pro objednávky v hodnotě do 2000,- Kč včetně DPH máme dopravu podle zvoleného dopracvce. Při objednávce nad 2000,- včetně DPH Vám libovolný nákup zašleme po celé ČR ZDARMA a to službou messenger.

logo_messenger110x34

Pro dopravu mimo Prahu používáme kurýrní službu Messenger. Zboží doručují do druhého pracovního dne, obvykle v odpoledních hodinách. Vždy budete ale dopředu informováni sms zprávou. Doručení do druhého pracovního dne se vztahuje na objednávky učiněné do 14:00 předchozího dne.

Další možností je doprava pomocí třetí strany Zásilkovnou, kdy si sami vyberete lokalitu výběru zboží. I zde je možné platit na dobírku. Objednávky lze však dělat maximálně do 5 kg, což jsou zhruba 3 lahve vína, nebo 2-3 lahve šumivého vína (tlustší sklo - těžší lahev) v závislosti na hmotnosti lahve.

Zasilkovna_logo_WEB_nove110

Dopravu v Praze si obvykle děláme sami, protože s Vámi chceme mít co nejužší kontakt.

Možnosti platby:

Při doručování kurýrní službou je možno platit převodem dopředu, nebo hotově či kartou, tzv. na dobírku. Rozvoz v Praze je možné platit hotově nebo převodem.

Platební brána je momentálně pozastavena.

Pokud preferujete platbu převodem, platbu proveďte na účet číslo: 107-8560690237/0100 jako VS udávejte číslo objednávky.